O nás

Naši milí hohelcasté, vítejte na webových stránkách masážního studia Nelly.

V našem studiu můžete využít služeb jak masérky, která provádí masáže a kosmetiku v místnosti č. 334, tak i maséra, který se Vám bude věnovat v místnosti č. 317. Obě naleznete ve 3. patře budovy (můžete použít výtah). Každá masérna má svou osobitou atmosféru a každý z masérů se kromě klasických masáží ještě v oboru na něco specializuje. Věříme, že Vás možnost výběru místností i masérů potěší, a že si vyberete to, co Vám bude nejvíc vyhovovat. Máte-li rádi změny, můžete masáže i maséry volně střídat. 

Helena: Mé původní povolání bylo učitelka hudby. Hudba je něco, co v posluchačích může vyvolávat různé emoce, ale také něco, čím mohu druhé potěšit a pohladit po duši. Vždy mi dělalo radost, když jsem svou prací mohla v lidech vyvolat příjemné pocity a úsměv na tváři.

Vždy mi byla také otázka zdraví, zdravotních masáží i relaxací velmi blízká. Ve svém životě se snažím řídit jednou velmi důležitou pravdou: „Chovej se ke druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě, dělej druhým to, co víš, že by se líbilo tobě“. Toto je jakýmsi heslem, na které myslím při své práci každý den.

masér Marek - dveře 317Marek: Ať už jsem se ocitl v jakékoli životní roli, zaměstnání či situaci, vždy jsem silně vnímal, že vzájemná lidská empatie je stále více „nedostatkové zboží“. Jsem rád, že s tímto nešvarem mohu bojovat právě z pozice maséra. Takže přijďte, rád Vám pomohu od bolesti, únavy, stresu a udělám vše, co je v mých silách, abyste odcházeli z mé masérny zrelaxovaní a „dobití“ 🙂 

Víme, že pro chvíle masáží je pro nás nesmírně důležité prostředí. Nechceme žádné boxy, kde jsme od ostatních klientů odděleni jen kusem látky nebo paravánem. Chceme soukromí, intimní atmosféru, klid, jemnou hudbu, příjemné osvětlení…. jednoduše místo, kde se cítíme příjemně a útulně. A to je také důvod, proč jsme se snažili pro vás právě taková místa vytvořit. Místa, kde budete vnímat, že je vám dobře, že se nemusíte ničeho obávat, místa, kde z vás spadne veškeré napětí, kde vám bude jednoduše příjemně.

 Masérnu č. 317 (masér) najdete taktéž ve 3.patře budovy, na konci dlouhé chodby po levé straně. 

Místnost č. 317 - masér

Místnost č. 317 - masér

Ale víc než slovy Vás rádi přesvědčíme skutkem. Proto neváhejte a dopřejte svému tělu odpočinek a úlevu nejen tělesnou, ale i duševní, protože si to jednoduše zasloužíte. A nezapomeňte na to, že investovat do sebe se vyplácí.

Moc se těšíme na vaši návštěvu
Vaši maséři Helena a Marek 

Uložit