Jak vybrat masáž

V MASÁŽNÍM STUDIU NELLY MÁTE NA VÝBĚR Z MASÁŽÍ RELAXAČNÍCH ČI REGENERAČNÍCH. O CO JDE?

REGENERAČNÍ

Jsou to masáže, které se zaměřují na nějaký problém vašeho svalového či pohybového aparátu (např. bolest)  a snaží se ho řešit. Pro každého klienta se snažíme kombinovat různé masáže tak, aby co nejvíce pomohly zmírnit obtíže a přinesly co největší úlevu. Tyto masáže jsou vhodné jak na řešení už projevujících se problémů, tak jako prevence. Lze kombinovat se zábaly a dalšími procedurami.

RELAXAČNÍ

Jsou masáže, které neřeší bolavé svaly, klouby, ani jiné fyzické projevy, ale pomáhají relaxovat a zklidňovat mysl i tělo. Všude kolem nás vládne napětí, stres a věčný nedostatek času. A když už si nějakou tu chvilku najdeme, hned nás napadá tisíc věcí, které jsou potřeba a na sebe přitom tak nějak zapomínáme. A pak se občas stane, že nám to tělo dá najevo ne zrovna příjemným způsobem. Jak z toho ven? Jak v krátkém čase získat nové síly pro každodenní starosti? Vyzkoušejte naše relaxační masáže, při nichž dochází k hlubokému uvolnění vašeho těla i mysli. Relaxační masáže jsou velmi důležité pro všechny, kteří mají psychicky náročnou práci, pro ty,  kteří prožívají stresy a napětí, mají problémy se spánkem,  ale také pro všechny, kteří jednoduše touží po klidu, hýčkání, doteku a odpočinku.

PÁROVÁ MASÁŽ (ve stejný čas, v oddělených místnostech)

Můžete se objednat dva lidé v jeden čas. Ať už pár, nebo třeba dvě kamarádky. Masáž probíhá ve stejný čas v oddělených místnostech (masážních studiích). Nevíte-li si rady s výběrem, ozvěte se, rádi vám poradíme jak vše zkombinovat tak, abyste si společnou chvíli co nejvíce užili.

 Doporučená délka regeneračních masáží je individuální, dle stavu a potíží klienta. Většinou doporučujeme  jednu hodinu, pokud má klient více obtíží, pak je vhodnější délka dvou hodin. Je možné poprvé přijít na jednu hodinu a podle situace se pak domlouvat dále.

U relaxačních masáží se klient rozhoduje, jestli chce masírovat jen nějakou část těla ( záda, nohy, hlavu….), nebo chce celotělovou masáž. Každopádně vždy  je vhodnější dvouhodinová masáž, protože jen tehdy má tělo dost času tzv. „vypnout“ a dostat se do stavu, kdy  přestane přemýšlet o svých starostech a dokáže jen plně relaxovat a odpočívat. Po takové masáži se pak klientům nechce ani vstávat a cítí se velmi příjemně.

MOBILNÍ MASÁŽ

Jedná se o masáž, kterou provede masér dle vašeho přání např. ve vašem soukromí nebo na jiném určeném místě. Pokud máte zdravotní problém, nebo si chcete užít masáž u vás doma a pak už jen relaxovat, stačí jen zavolat masérovi a dohodnout termín a místo.

JAK VYBRAT MASÁŽ PRO SEBE NEBO PRO SVÉ BLÍZKÉ:

Víte-li, kterou konkrétní masáž byste chtěli, pak si stačí prohlédnout naši nabídku, objednat se a dále už nezbývá než se těšit.

Masáže tzv. „na tělo“. Nevíte-li kterou masáž si vybrat, pak se s důvěrou obraťte přímo na nás (zavolejte nebo napište mail).  Probereme vaše přání a potřeby a rádi poradíme, která masáž, případně kombinace masáží by byla právě pro vás nejvhodnější.

  • Chtěli byste někomu věnovat dárkový poukaz a nevíte na co konkrétně? Je zde opět řešení. Na poukaz napíšeme pouze v jaké hodnotě je, popř. „dle vlastního výběru“. A pak už je na obdarovaném, aby si užil právě to, co mu udělá největší radost.

export-orez

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit