Relaxační masáže

Nemáte klid? Stále po vás někdo něco chce? Doma, v zaměstnání…. Přijďte jen tak odpočívat a relaxovat. Věřte nám, že vaše tělo se vám za to odmění. Relaxační masáže probíhají ve velmi příjemném prostředí, které je pro takové procedury naprosto nezbytné. Masáže jsou prováděny v pološeru, k osvětlení slouží jen malé lampičky, parní lampa a svíčky. Podstatnou roli hraje také klidná hudba, která napomáhá vašemu uvolnění a při níž budete schopni lépe vnímat doteky masérky/maséra. Relaxační masáže lze kombinovat i se zábaly.

Olejová relaxační masáž
Je to velmi jemná, „hladící“, pomalá a uklidňující masáž vhodná pro každého. Od malých dětí až po babičky a dědečky. Kdo by neměl rád jemné  doteky… komu není příjemné, když ho někdo pohladí… Nechte se i vy hýčkat a rozmazlovat. Vraťte se na chvíli do doby, kdy vás jako malé děti maminka hladila, jemně masírovala a vám bylo moc krásně….

Indická masáž hlavy (+antistresová masáž krku, šíje a ramen)

S touto masáží, která byla po několik tisíciletí provázána s ajurvédským lékařstvím a praktikována nejen v celé Indii, ale i na mnoha dalších místech Asie, se můžete setkat i pod názvem „Champi“ či „Champissage“ (odvozeno slovo „šampuk“ – tuhý šampón). Do dnešních dnů je tato masáž v uvedených lokalitách součástí každodenního života. Toto starodávné umění jemného, regeneračního a stres odbourávajícího ošetření hlavy, ale i krku, šíje a části paží, tedy míst, kde se výrazně ukládá napětí, se ukázalo jako velmi potřebné i pro moderní západní společnost.

Obvyklý způsob provedení masáže je v sedě, bez použití olejů, tedy nasucho.  Centrem dění jste však vy, vaše uvolnění, proto je možné na přání  zakomponovat do této techniky speciální olej, vhodný pro vlasovou aplikaci, popř. provádět část masáže v leže na lehátku. Samotná masáže je kombinací použití tradičních dotykových technik s akupresurními energetickými body. Její působení se tak neomezuje jen na fyzikální strukturu těla, ale i na jeho energetický systém.

Masáž začíná uvolněním napětí svalů šíje, ramen a krku s využitím speciálních technik z reflexologie. Při přechodu na hlavu se zaměří i na ztuhlé lebeční úpony krčních svalů. V konečné fázi si můžete užít velmi příjemné uvolňující a relaxační techniky masáže hlavy se závěrečnou lehkou masáží obličeje.

Co vše vám „Indická masáž hlavy“ přináší? Řiká se jí antistresová, protože pomáhá zmírnit bolesti hlavy a očí, má pozitivní vliv na pohyblivost ramen a šíje, ovlivňuje průchod lymfy a podporuje růst vlasů s pozitivním dopadem na jejich kvallitu. Tím, že zlepšuje prokrvení pokožky a podkoží umožňuje i zrychlení odplavení toxických látek z unavených míst těla. Může pomoci omezit nebo zcela zastavit výskyt migrén. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Zvýšený přívod krve do hlavy přináší zlepšení psychických funkcí a jasnější uvažování. Svaly v oblasti šíje bývají často zkráceny a dochází tak ke svalové nevyváženosti. Dlouhodobě napjaté svaly pak vyvolávají bolesti (vč. hlavy – migrény). Také rozmazené vidění, mravenčení rukou, tlak v očích, hučení v hlavě či závratě, mohou pocházet mimo jiné i z oblasti šíje. Indická masáž hlavy, krku a šíje tak přímo ošetřuje tyto partie. Vyzkoušejte její účinky i při třeba jen unavených očí z počítače či jiné jednostranné zátěži vašeho organismu s dopadem na horní polovinu těla, její pozitivní vliv na vaši psychiku a celkovou harmonizaci organizmu.

Doporučujeme ji jak dětem, dospělým, tak i seniorům!

Čokoládová relaxační masáž
Provoňte své tělo lahodnou vůní čokolády, zkrášlete svou pokožku a navraťte své mysli pocit radosti a uvolnění… Dopřejte si nevšední luxusní zážitek v podobě čokoládové procedury. Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji seschlé kůže a činí ji jemnou. Obsahuje všechny látky potřebné k regeneraci lidské kůže. Podporuje odplavování toxických látek z těla, má antioxidační účinky a uklidňuje mysl. Díky čokoládové masáži a zábalu se do pokožky dostávají aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Čokoláda dokáže v mozku stimulovat tvorbu dopamínu a uvolňuje endorfiny a serotonin – zdroje štěstí. Čokoláda obsahuje také fenyletamin, látku kterou mozek hojně spotřebovává při psychickém vypětí. Fenyletamin působí antidepresivně, zmírňuje pocity strachu.

Kávová masáž
Kávová masáž je velice zajímavá a nadmíru povzbuzující procedura, která je vhodná pro všechny aktivní jedince ale i pro ty co potřebují dobít energii. Masáž začíná jemným kávovým peelingem pokožky, při svitu svíček, relaxační hudbě a příjemné vůni tak typického kávového aroma. Kávový peeling z čerstvé namleté kávy odstraní odumřelé kožní buňky, uvolní póry a připraví pokožku pro následnou masáž. Vaše pokožka bude jemnější, získá elasticitu a krásnou barvu. Kávová masáž Vás plně nabije energií a díky odstranění odumřelé kůže zpomalí stárnutí vašeho těla.

Peelingová masáž
Při peelingové masáži jsou z pokožky odstraňovány staré, suché a tvrdé neživé buňky a čištěny póry pomocí speciálního kosmetického přípravku s brusnými částečkami. Jemná masáž aktivuje mikrocirkulaci podkožního systému. Tělo se pak lépe okysličuje a detoxikuje.  Peelingová masáž se může kombinovat s dalšími relaxačními masážemi.

Candella masáž
Candella massage, v českém překladu masáž svíčkou, je originální masáž, která si získává čím dál více klientů hledajících nevšední relaxační zážitek. Tlumené světlo masážní svíčky samo o sobě vyvolává pocit pohody a uklidňující masáž jejím parfémovaným olejem tento prožitek dovede k dokonalosti. Tělo pak zůstává nádherně uvolněné a provoněné.

Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameny patří mezi luxusní relaxační masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Je jednou z významných terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

HOT TOWELS masáž horkými ručníky
Jedná se o lázeňskou masáž při které se používají vodou nahřáté ručníky. Teplo z nahřátých ručníků je velmi příjemné a klidná masáž s pomocí relaxačních technik tělo uvolňuje, zbavuje napětí a napomáhá k uklidnění a odpočinku.  První část masáže probíhá pomocí horkých ručníků, v další části se pak doplňuje olejovou relaxační masáží, při níž si vaše rozehřáté tělo může užívat jemných, hladivých doteků rukou masérky/maséra.

Breussova masáž
Jedná se o velmi jemnou formu masáže samotné páteře. Masáž se provádí velmi pomalými a jemnými hmaty. Je uvolňující a velmi příjemná, proto je možno ji provádět i jako relaxační, byť je pro páteř a ploténky nesmírně zdravá. Při provádění Breussovi masáže jako relaxační terapie, vkládáme mezi tahy samotné Breussovi masáže ještě i další speciální relaxační tahy. Je velmi vhodné ji zařadit k celotělové olejové relaxační masáži, kdy díky ní dochází nejen k celkové relaxaci, ale také k regeneraci meziobratlových plotének.

Dětská masáž
Masáž pro děti od narození do 15ti let – jde o velmi jemnou, příjemnou, hladící masáž, při kterém bude vaše děťátko „vrnět jako koťátko“. Masáž děti zklidňuje a pomáhá jim lépe spát. Budou odpočívat a cítit se velmi příjemně. I vaše děti si zaslouží nechat se hýčkat.

Kokosová masáž
Pro kokosovou masáž používáme pravý bio kokosový olej, který hydratuje pokožku, navozuje pocit dobré nálady, napomáhá vaší relaxaci. Přijďte se naladit na trochu exotiky a  nechat se hýčkat při vůni kokosu.