Doplňkové služby

Kromě masáží a kosmetických ošetření najdete v našem studiu i tyto služby:

PARAFÍN na ruce či nohy (samostatně i jako součást balíčku)

Parafínové zábaly nemusí být jen na zádech, ale i na rukou a nohou. Prohřejí klouby, pomáhají od bolestí, kůže bude krásně hebká a voňavá. Přijďte vyzkoušet a sami budete překvapeni, jak příjemně se po proceduře budete cítit.

Koupel nohou (pouze součást balíčku)
Chcete dopřát svým unaveným nožkám příjemnou  bublinkovou masážní koupel? Teplá voda vám bude masírovat nožky, speciální sůl, či jiné kosmetické přípravky ve vodě vám budou ošetřovat kůži na nohou, vy můžete zavřít oči a jen odpočívat…

BYAS BIONIC FACE LIFTER III

Technologická revoluce nám umožňuje za dostupnou cenu využívat to nejlepší z moderních technologií. V našem studiu vám nabízíme revoluční, mimořádně účinnou a šetrnou péči o mladistvý vzhled vaší pleti. Tento high-tech omlazovací systém s výsledky dostavujícími se do pár týdnů využívá patentovanou Multi Synchronní Technologii, v rámci které kombinuje 4 technologie, které se úspěšně používají na speciálních klinikách spolu s podporou speciálních sér (ionizované čistící + účinné látky proti stárnutí):

  • IONTOFORÉZNÍ TECHNOLOGIE – s pomocí galvanického proudu se do pokožky aplikují speciální účinné látky
  • ELEKTRICKÁ STIMULACE SVALŮ (EMS) – cílené posilování obličejových svalů nízko kmitočtovými proudovými impulzy
  • RADIOFREKVENCE (RF) – RF vlny pomocí tepla pomáhají metabolismu tukové tkáně na obličeji a podporuji rozklad uloženého tuku
  • MIKROVIBRACE (MV) – hloubková masáž buněčných svazků, uvolnění tkáně, podpora pro průnik účinných látek do hlubších vrstev

BYAS BIONIC FACE LIFTER III

 

LASER SLIM (samostatně)

Laser slim je specifický přístroj podporující hubnutí a  odstraňování celulitidy. Červený tzv. „jahodový“ laser  působí přímo na konkrétní místa a pomáhá rozpouštět  podkožní tuky. Tato metoda je vhodná spojit s kompletním hubnoucím konceptem – poradenství v oblasti přírodních potravinových doplňků pro zdraví či hubnutí. Je možnost výběru mezi dvěma variantami ošetření:

Metoda „laser force“  pro problémová místa s požadavkem na výraznější hubnoucí efekt.  Používá se aplikační hlavice s pojezdovými válečky, podtlakovým nasáváním a diodovými lasery.

Metoda „laser touch“ pro formování postavy, vylepšení celkové kontury končetin a odstraňování celulutidy. Používá se současně sada čtyř aplikátorů s různým zakřivením, diodovým laserem a volitelnou vibrační stimulací, které se přikládají na problematická místa.  Rádi se s Vámi zkonzultujeme výběr správné metody pro specifické estetické problémy.

Doporučení:

  • 2 hodiny před a 1 hodinu po ošetření konzumujte pouze vodu bez umělých příměsí;
  • do 12 hodin po ošetření proveďte nejméně 20 minutové fyzické cvičení;
  • nepřepínejte se, zvolte zátěž, na kterou jste zvyklí. Můžete prodloužit aktivitu a i na více než 20 min;

 

LASER SLIM

DÁRKOVÉ POUKAZY

Má někdo z vašich blízkých narozeniny? Svátek? Výročí? Jsou vánoce? Nebo jednoduše chcete potěšit někoho, koho máte rádi? Jeden ze skvělých způsobů, jak to udělat, je dárkový poukaz. Není to žádná věc, která se mu (jí) nemusí hodit. Věc, která pak bude někde ležet a bude na ni padat prach.  Dárkovým poukazem nejlépe vyjádříte, že vám na druhém záleží. Na tom, aby se cítil zdravý, krásný a tím také šťastný. V našem studiu Vám nabízíme jednotné poukazy na masáže, kosmetiku i další služby a je jen na vás, za jakou částku si poukaz vezmete a jakou proceduru si zvolíte. Také si můžete vybrat, zda vás bude masírovat masér či masérka.

Upozornění: v průběhu masáže nezvedáme telefony ani vám nemůžeme v masérně předat poukaz, proto je potřeba nejdříve telefonická dohoda na čase a místě předání (v masérně, privat, dohodnuté místo,  atd.)

Dárkový poukaz