Nabídka kosmetických ošetření

Nejen ženy, ale čím dál častěji i muži přicházejí na kosmetická ošetření pleti. Stejně, jako se staráme o naše těla, je třeba starat se i o naši pleť. Při pravidelné péči pak pleť pomaleji stárne, je vypnutější, zdravější  a my se můžeme cítit  krásnější.  V neposlední řadě je příjemné nechat se ošetřovat a hýčkat i na obličeji. Pro kosmetické ošetření používám dva druhy kosmetiky. První z nich je  velmi kvalitní německá kosmetika LR plná hojivé aloe very a mnoha dalších bylin. Pro problematickou pleť je zde zase vynikající řada se stříbrem, která dezinfikuje a tak mírní zánětlivé procesy  na pleti. Druhou kosmetikou je pak také velmi kvalitní přírodní kosmetika „Alisa“. Kosmetické ošetření je dobré absolvovat  pravidelně, ideálně jednou za měsíc.

PÉČE O ŘASY A OBOČÍ

Tvar obočí je velmi důležitý, protože ovlivňuje výraz obličeje. Proto je dobré se o obočí pravidelně starat. Dnes není trendem tenoučké, téměř neviditelné obočí, ale přirozené obočí, kde  se odstraní jen to, co je tzv. navíc ( mezi očima, nad obočím atd. V případě světlého obočí a řas je pak barvení způsob, jak přirozeně zvýraznit půvab obličeje. K barvení používám  kvalitní Španělské barvy. Barvení se nedoporučuje při zánětu spojivek či alergii očí.

DEPILACE

Při depilaci dochází k dočasnému odstranění chloupků na těle. Je možné depilovat téměř všechny části těla. Používáme voskovou depilaci, která vydrží 2 – 8 týdnů. Ideální délka chloupků je 4 mm, jsou -li delší, pak je možné je přímo u nás ve studiu ostříhat na kratší délku, aby byla depilace co nejefektivnější. Při pravidelné depilaci se chloupky stávají jemnější a tenčí – tedy jsou méně viditelné.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Hloubkové čištění pleti, včetně řešení potíží s akné na obličeji i těle (záda, dekolt).

BYAS BIONIC FACE LIFTER III 

Technologická revoluce nám umožňuje za dostupnou cenu využívat to nejlepší z moderních technologií. V našem studiu vám nabízíme revoluční, mimořádně účinnou a šetrnou péči o mladistvý vzhled vaší pleti. Tento high-tech omlazovací systém s výsledky dostavujícími se do pár týdnů využívá patentovanou Multi Synchronní Technologii, v rámci které kombinuje 4 technologie, které se úspěšně používají na speciálních klinikách spolu s podporou speciálních sér (ionizované čistící + účinné látky proti stárnutí):

  • IONTOFORÉZNÍ TECHNOLOGIE – s pomocí galvanického proudu se do pokožky aplikují speciální účinné látky
  • ELEKTRICKÁ STIMULACE SVALŮ (EMS) – cílené posilování obličejových svalů nízko kmitočtovými proudovými impulzy
  • RADIOFREKVENCE (RF) – RF vlny pomocí tepla pomáhají metabolismu tukové tkáně na obličeji a podporuji rozklad uloženého tuku
  • MIKROVIBRACE (MV) – hloubková masáž buněčných svazků, uvolnění tkáně, podpora pro průnik účinných látek do hlubších vrstev

 

LASER SLIM

Laser slim je specifický přístroj podporující hubnutí a  odstraňování celulitidy. Červený tzv. „jahodový“ laser  působí přímo na konkrétní místa a pomáhá rozpouštět  podkožní tuky. Tato metoda je vhodná spojit s kompletním hubnoucím konceptem – poradenství v oblasti přírodních potravinových doplňků pro zdraví či hubnutí.

LASER SLIM